Kontakt

Dane kontaktowe Zakładu Pogrzebowego Dudek w Rybniku

Usługi pogrzebowe DUDEK. Zakład pogrzebowy Dudek w Rybniku odznacza się wieloletnią tradycją w przygotowaniu godnej ceremonii pogrzebowej i dużym doświadczeniem w doradztwie dotyczącym sposobu pochówku zmarłego oraz formalności związanych z jego odejściem. Dokładamy wszelkich starań w przygotowanie zmarłego do pogrzebu. Aby jak najbardziej pomóc naszym Klientom, nasza firma pogrzebowa jest otwarta całodobowo – niezależnie od pory, zajmujemy się transportem zwłok z miejsca zgonu i umożliwiamy przechowywanie ciała zmarłego w naszej chłodni. Pomagamy wybrać odpowiednie urny, trumny oraz inne akcesoria niezbędne do odprawienia ceremonii pochówku zmarłego. Przygotowane do pogrzebu ciało przewozimy eleganckim karawanem. Nasza firma zadba o to, by ostatnie pożegnanie ze zmarłym odbyło się w zasłużonych warunkach i atmosferze. Więcej szczegółów dotyczących naszej oferty oraz indywidualne ustalanie warunków pogrzebu możecie Państwo uzyskać poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty w jednej z naszych placówek:

Rybnik - Orzepowice

Rybnik - Orzepowice, ul. Borki 8
tel. 32 421 85 68
tel. 32 42 47 020
kom. 667 214 409

usługi pogrzebowe dudek

RYBNIK-
ŻORSKA

Rybnik, ul. Żorska 277
tel. 32 421 85 68
tel. 32 42 47 020
kom. 667 214 409

usługi pogrzebowe dudek

RYBNIK-
CHWAŁOWICE

Rybnik, ul. Działkowców 2 (obok kościoła)
tel. 32 421 85 68
tel. 32 42 47 020
kom. 667 214 409

usługi pogrzebowe dudek

Formularz kontaktowy

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.pogrzeby-dudek.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DUDEK USŁUGI POGRZEBOWE SEBASTIAN DUDEK, Żorska 277 44-251 Rybnik, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem sebdud6@wp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Informujemy, że dane pozyskane z formularza będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Dane te nie będą przetwarzane w innych celach, nie będą przekazywane innym podmiotom, nie będą przechowywane. Podanie danych jest dobrowolne (wymagany jest tylko poprawny adres e-mail) a wysłanie formularza oznacza akceptację zgody na ich przetworzenie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.